Wraz z siostrą, córką, a może po prostu koleżanką jesienią zeszłego roku znalazła się pod budką stróża na remontowanej drodze S7, dłuższy czas prowadziły życie.

Apartament jest nowy, nigdy wcześniej nie zamieszkały.Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy finansowego?W budynku numer 2 powierzchnie mieszkań od 34.Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Wycena nieruchomości online – KRN.Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 77 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 34 do 81 metrów kwadratowych.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.Główne atuty nieruchomości: • doskonała komunikacja z centrum • bliskość komunikacji miejskiej • po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z: • salon 32,58 m.

Róźnowska 11 (7,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Livi s.Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na panoramę miasta.Mieszkanie po kapitalnym remoncie i nie wymaga wkładu finansowego.